kompleksowa sprzedaż
materiałów ściernych
nasypowych


Dostarczamy produkty do szlifowania w postaci taśm ściernych do elektronarzędzi, taśm do szlifierek szeroko taśmowych, krążków ściernych, siatek, gąbek ściernych, arkuszy, rolek . Pasy ścierne produkujemy na podłożach z: - płótno ścierne ,- papier ścierny ,- włóknina ścierna ,- filc polerski itp.

Czytaj więcej

 


Traordinary seit vielen Jahren in ein umfassendes Verkaufs-Materialien Schleifmittel engagiert.

Wir bieten Ihnen das richtige Produkt für das Schleifen als Schleifbänder für Elektrowerkzeuge, Schleifer Gurte für Breitbandschleifmaschine Scheiben, Draht, kratzende Schwämme, Folien, Papierrollen und Schmirgelpapier, etc.

Wir handeln schnell und professionell. Ein zufriedener Kunde ist unser Ziel.

 


 

Czytaj więcej

Z nami wyszlifujesz wszystko!


Sprzedaż materiałów ściernych
nasypowych

Firma obecna jest na rynku od 1984 roku, od wielu lat specjalizujemy się w konfekcjonowaniu i sprzedaży materiałów ściernych nasypowych.

Produkcja pasów bezkońcowych z papieru

Naszym głównym profilem działalności jest produkcja pasów bezkońcowych z papieru, płótna ściernego oraz włókniny szlifierskiej do elektronarzędzi, cykliniarek i szlifierek taśmowych o dowolnych wymiarach.

Produkcja
krążków
ściernych

Zajmujemy się również produkcją krążków ściernych oraz arkuszy. Możemy również wykonać inny asortyment z materiałów zgodnie ze specyfikacją kontrahenta.

Wyroby ścierne najlepszych producentów

Prowadzimy sprzedaż tarcz do cięcia i szlifowania stali, tarcz lamelowych firmy Euro-Flex Germany.
W naszej ofercie znajdują się wyroby ścierne firm takich jak HERMES, AWUKO, PFERD-VSM, KLINGSPOR. Jesteśmy także dystrybutorem materiałów portugalskiej firmy INDASA.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość mailową, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Właściciel Ireneusz Adam Siepka


Dział Sprzedaży i zamówień