Producent materiałów ściernych


 Firma obecna jest na rynku od 1984 roku, od wielu lat specjalizujemy się w konfekcjonowaniu i sprzedaży materiałów ściernych nasypowych.

Naszym głównym profilem działalności jest produkcja pasów bezkońcowych z papieru, płótna ściernego oraz włókniny ściernej do elektronarzędzi, cykliniarek i szlifierek taśmowych, szlifierek szerokotaśmowych o dowolnych wymiarach.

Zajmujemy się również produkcją krążków ściernych, arkuszy ściernych, formatek. Możemy również wykonać inny asortyment z materiałów ściernych zgodnie ze specyfikacją kontrahenta.

Prowadzimy sprzedaż tarcz do cięcia i szlifowania stali, tarcz lamelowych firmy Euro-Flex Germany.

W naszej ofercie znajdują się wyroby ścierne firm takich jak HERMES, AWUKO, PFERD-VSM, INDASA.

Dla sieci sklepów i hurtowni oferujemy oznakowanie naszych wyrobów kodami w standardzie EAN-13, ułatwiające wprowadzenie towarów do systemu magazynowego oraz przyspieszające sprzedaż w systemach kasowych.

Oferujemy materiały ścierne do obróbki każdego materiału. Zaopatrujemy duże zakłady przemysłowe jak i również klientów detalicznych. Nie określamy minimalnego zamówienia. Dla nas każdy klient jest ważny! Zaufało nam wiele firmy z terenu UE.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertę. Jeżeli nie znajdują Państwo na Naszej stronie interesujących was wyrobów zapraszamy do kontaktu postaramy się Państwu pomóc.

Zapraszamy na 

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość mailową, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Właściciel Ireneusz Adam Siepka


Dział Sprzedaży i zamówień